štvrtok 13. februára 2014

Čo je na mojom "make-up stole"

Zdravím všetkých ktorí zablúdili na tento blog.   


Bez dlhých (a nudných) rečí sa presuňme rovno k tomu že som asi pol roka nič nepridala a každý deň som si za to nadávala. Vždy bolo mojím snom mať blog. Aby si sem ľudia chodili pre rady, aby sa prišli potešiť, niečo prečítať a okomentovať (čomu by som sa tešila ako blcha). 
Som však asi ten najlenivejší človek na tejto zemi, pretože som sa k tomu proste nedostala. Ale teraz som naplno pripravená. Nejdem nič sľubovať, pretože sa poznám až príliš dobre, ale dúfam, že tento krát mi blogovanie vydrží o čosi dlhšie :D


Ako prvý článok tu mám článok o mojom make-up stole. Nie je to žiaden špeciálny priestor v mojej izbe vyhradený na make-up. Je to jednoducho písací stôl :D

1.
Make-up špongie. Používam ich veľmi rada pretože mám pocit že dodávajú taký "natural" dojem.
Ružová plochá špongia je z Oriflame - balenie 2ks cca 1,50€
Fake Beauty Blender - DM, cca 2,50€
Obyčajné špongie na make-up - E.L.F balenie 8ks cca 2€


2.
Zrkadlo z KIK-u. Stálo ma asi 3€ a som sním spokojná, je vo forme rámčeka čiže si ho postavím kam práve potrebujem


3.
Sviečka s vôňou levandule (čo je moja najobľúbenejšia vôňa). Mám pocit že túto mám z Kauflandu a stála ma asi 2,50€ a za tú cenu je to úžasná vôňa ! 


4.
Produkty ktoré používam každý deň a loviť ich v šuplíkoch by bolo takmer nemožné. Je tu napríklad moja najobľúbenejšia riasenka od Maybelline Rocket Volum' Express, ceruzka na obočie od Catrice, podklad pod očné tiene od E.L.F., štetec na obočie od ZOEVA ale aj riasenka na obočie od Essence.
Pohárik v ktorom mám všetko uložené bola kedysi obyčajná sviečka.


5. 
Stoja so štetcami. Stojan je pôvodne svietnik z IKEA. Štetce sú značky ZOEVA (stránky ZOEVA) ale nájdu sa tam aj štetce z Oriflame, Essence, E.L.F. ale aj Catrice.


6. 
Moje najobľúbenejšie telové mlieko z Oriflame. Veľmi pekne vonia, rýchlo sa vsakuje a nezanecháva mastný pocit. Obsahuje sezamový olej a je určený pre normálnu až suchú pokožku. Cena je cca 4€ (líši sa to od katalógu)


7. 
Mini zrkadielko ktoré využívam pri úprave obočia alebo pri líčení očí. Je z nejakého miestneho obchodu s drobnosťami a stálo ma asi 2€.


8.
Antibakteriálny gél na ruky od Balea. Pre mňa veľmi dobrý pomocník, keďže sa pri líčení vždy kadečím zamažem a nechcem sa mi zakaždým letieť do kúpeľne. Nevonia veľmi príjemne (je to taký alkoholovo nie príliš príjemný zápach), avšak po pár minútach ho nie je vôbec cítiť. Kúpila som ho v DM a stál cca 3€.


9. 
Krém na ruky od Oriflame s vôňou orechov. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a používam ho cez deň pretože sa okamžite vsiakne. Cena bola cca 1,50€.
Dúfam že sa vám článok páčil a ak by ste sa chceli niečo spýtať kľudne sa pýtajte.

Ďakujem za prečítanie 
    
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára