utorok 16. júla 2013

Nákupy

Zdravím všetkých. Rozhodla som sa priviesť blog opäť k životu. Nejdem okolo toho príliš obkecávať, začínam odznova :D
Ako prvý článok tu mám dnešné nákupy, ktoré môžete brať ako malé odporučenie.


Dúfam že nikoho nepobúri fotografia spodného prádla, pretože podľa mňa to bola skvelá kúpa. Spodné prádlo som kúpila v Lidl, popritom ako som kupovala syr na obed :D Ihneď ma oslovila farba a keď som zbadala cenu, už aj všetko pristálo v košíku. Podprsenka stála 5€ a 2 kusy nohavičiek boli rovnako za 5€. S kvalitou som tiež spokojná, všetko sedí, nikde neškriabe + podprsenka má široké zapínanie takže sa nikde nezarýva. Môžem len odporučiť.

Ďalšou položkou je formujúce telové mlieko od Garnier. Poviem vám, toto je už moje 3 balenie a neviem si ho vynachváliť. Nečakajte žiadne zázraky, ale jemné spevnenie je badateľné. Za cenu okolo 4-5€ si myslím, že sa naozaj oplatí.

Ďalšou vecou je kniha. Asi pred mesiacom bol na Markíze film Tvoj snúbenec, môj milenec, ja som sa do filmu zamilovala (Colin Egglesfield ♥) a popri prezeraní recenzí na nete, som si všimla že je aj kniha. Kniha nie je preložená do slovenčiny, ale čo som ju len tak preletela, vyzerá to tak že porozumie každý koho angličtina aspoň trochu berie. Objednávala som z www.gorila.sk.

Poslednou vecou sú slúchadlá Canyon z Chrome series. Sú naozaj skvelé, hudbu milujem ale nemienim do slúchadiel investovať viac ako 20€ :D Tieto ma stáli 14€+ poštovné. Sú štýlové, využijete ich aj na cestách a myslím že môžu byť aj zaujímavým spestrením outfitu.


Ďakujem za prečítanie, ak vás čokoľvek zaujalo, ak je vám niečo nejasné, prípadne máte akékoľvek otázky, píšte do komentárov. Budem vďačná za akúkoľvek odozvu :D

S láskou Flo ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára